Par mums


Jauniešu studija “BaMbuss” ir daudzfunkcionāla, organiska, atraktīva un progresīva vieta, kuras mērķis ir nodrošināt jauniešiem iespēju apgūt un pilnveidot savas prasmes un iemaņas, iegūt jaunu pieredzi un pilnvērtīgi pavadīt savu brīvo laiku.

Studijā tiek organizētas dažādas neformālās izglītības aktivitātes – apmācības, radošās darbnīcas, neformālās tikšanās, specializētie (valodu, foto un video, spēļu, kino u.c.) klubi, kā arī tiek atbalstītas jauniešu iniciatīvas dažādu projektu un pasākumu īstenošanā. Tiek nodrošinātas brīvprātīgā darba  iespējas, kā arī sniegtas iespējas piedalīties starptautiskos projektos un konsultācijas par ES programmām un jauniešiem pieejamajām iespējām.

sif_norwey

.

2014.gadā jauniešu studiju “BaMbuss” izveidoja „Baltijas Reģionālais fonds”, EEZ projektā “Kopīga  rītdiena” un darbību 2014. un 2015.gadā  nodrošināja šis projekts, kuru finansiāli  atbalstīja Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

logo_email2016.un 2017.gadā jauniešu studija tika uzturēta ar„Baltijas Reģionālais fonds” īstenoto projektu un veiktās saimnieciskās darbības atbalstu.rd-iksd_small

2018.gadā jauniešu studijas darbību finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.